בגלל הביקוש לסיגריות האלקטרוניות ברחבי העולם וגם בארץ, תעשיית הסיגריות האלקטרוניות, נמצאת בהליכים של הסדרים ותקנים.
סיגריה אלקטרונית דומה בצורתה לסיגריה רגילה ומדמה את פעולת העישון, ההבדל הוא שהסיגריה האלקטרונית מכילה ניקוטין נוזלי (אשר כשהוא טהור אינו מסרטן ומזוהה עם שימוש קופאין) המתחמם ע"י סוללה חשמלית והופך את הניקוטין לאדים שמנדפים את החום.

יש לציין שישנם נוזלי מלוי ללא ניקוטין כלל. תהליך זה נקרא התאיידות והוא מופעל באמצעות שאיפה של הסיגריה ע"י המשתמש. וכך מספקת את הצורך הקיים וההנאה בהרגל העישון כתחליף בריא יותר וללא תופעות לוואי.

מוצרי ניאו אייר עכשיו בישראל

חברת נאו אייר מייבאת מאנגליה סיגריות אלקטרוניות ומוצרים נלווים הידועים באיכותם הגבוהה. המוצרים מאושרים על ידי ה FDA שהוא אירגון הבריאות העולמי, אשר בודק בקפידה מוצרים ותרופות ומאשר אותם לאחר שנמצאו תקינים ולא מסוכנים לבני האדם.

הטעמים המשובחים שלנו הינם מהמובילים בעולם, טעמים שאינם נשכחים לאחר הטעימה הראשונה, וזה בזכות היחס המדוייק המרכיב את הטעם והריח ומדמה את עישון הסיגריה הרגילה.

כיום ניתן להשיג את המוצרים של נאו אייר ולהנות מאיכות חיים טובה ובריאה יותר. החברה שלנו דוגלת באספקה מהירה של המוצרים ושירות אדיב ויעיל. אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו ולהתרשם מהמוצרים המגוונים.

אתר חברת נאו אייר, הינו אתר מקוון וניתן להזמין את מוצריה של החברה באמצעות רכישה מאובטחת בכרטיס אשראי. נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

נאו-אייר.

הרצל 210, רחובות.
077-88-50-290

לייעוץ ראשוני צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם