מכשיר אידוי טבק – ליהנות מכל העולמות

No comments yet

אם אתם מעשנים, כבדים או קלים, אתם מכירים וודאי את תעשיית הסיגריות הענפה, כמו גם התחליפים הרבים שהיא מציעה. מכשיר אידוי טבק נחשב כיום לאחד המכשירים הפופולאריים בקרב מעשנים רבים ולא בכדי. הוא מאפשר, מצד אחד למעשנים, את חווית העישון וכל הנלווה לה, אך חוסך מהם את הרעלים המזיקים ואת העשן הלא נעים.

איך זה עובד

מכשיר האידוי לכשעצמו יכול להתאים הן לאידוי טבק, הן לאידוי קנאביס רפואי והן לאידוי צמחים מסוגים שונים. הוא מתאים לכל אלה המעוניינים ליהנות מחוויית העישון, מתקשים להיגמל ממנו, ובמקביל אינם רוצים לסבול מכל הנזקים הנלווים לכך. האידוי גורם לפליטתם של כל החומרים הפעילים בטבק ולטעמים השונים, ומבלי שתידרש לכך שריפה (כפי שקורה בעישון סיגריות רגילות, ללא מכשיר אידוי). האידוי עצמו במכשיר נעשה באמצעות גוף חימום מיוחד, היוצר סביבה בטמפרטורה גבוהה מאד, המאדה את הטבק מבלי לשרוף אותו. ניתן באמצעות המכשיר גם לאדות תחליפי טבק למיניהם, המתאימים לכל אלה, שרוצים להיגמל מהסיגריות ולהפסיק לצרוך את הניקוטין המזיק.

מעוניינים לרכוש מכשיר אידוי מסוג כזה ותוהים למי לפנות? מחפשים כתובת אמינה ומקצועית? נאואייר, המתמחה במכירת מכשירי אידוי מסוגים שונים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מבחר רחב של אפשרויות ובמחירים ללא תחרות. לפרטים על מכשירי האידוי ומוצרים נוספים, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585