סיגריה אלקטרונית ego – פתרון חלופי למעשנים

No comments yet

נזקי העישון החמורים ידועים לכל ולשמחתנו, ולרשותם של אלה שרוצים להיגמל מהעישון ולהיעזר בשלבים הראשונים של הגמילה במוצרים שונים שיוכלו לסייע להם בכך, עומדות לא מעט אפשרויות. סיגריה אלקטרונית ego היא אחת מהן וגם בין הפופולאריות שבהן.

למה דווקא סיגריה אלקטרונית

מעשנים כבדים וגם קלים מוצאים עצמם לא אחת בצומת דרכים: מצד אחד הם מעוניינים להיפטר מההרגל המזיק הזה ומצד שני, הם מתקשים לעשות זאת. הסיגריות ממכרות ועבור אלה, הנוהגים לעשן אותן במשך שנים, גמילה היא משימה כמעט בלתי אפשרית. סיגריה אלקטרונית יכולה להיות הפתרון בדרך לגמילה מלאה. היא איננה מכילה ניקוטין, ואם כן, אפשר שתכיל כמויות מזעריות (כך או כך, ניתן לשלוט בהן). היא מציעה את אותה חווית עישון כמו זו המוצעת בסיגריות הרגילות, אך מבלי שיהיו נלווים לכך הנזקים הבריאותיים החמורים.

הסיגריה האלקטרונית היא קומפקטית ונוחה לשימוש. היא מוצעת במחירים אטרקטיביים ובטווח הארוך, למרות שעולה יותר מסיגריה רגילה, היא יכולה לחסוך לא מעט כסף ולהיות משתלמת מאד למעשן, המעוניין להיגמל.

רוצים לרכוש סיגריה אלקטרונית ותוהים היכן אפשר למצוא כזו ובעלות סבירה? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וכל הציוד הנלווה להן, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. מוצרי החברה עומדים בתקנים מחמירים ומיוצרים על ידי חברות המתמחות בתחום. לפרטים על הסיגריות ועל המחירים שלהן, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585