סיגריה אלקטרונית

כל מה שרציתם לדעת על סיגריות אלקטרוניות

גמילה מעישון הינו תהליך שיש להכיר, בכדי להקל על המעשן מחוסר וודאות וכן, לדעת על הקשיים הצפויים לאלה המנסים להיגמל. יש לדעת, כי הניקוטין, הינו סם ממכר מאוד, אך הוא מתנדף מהגוף במהרה. חלק גדול מהניקוטין, מתנדף עד 100 שעות, כך ש-80% מהניקוטין לא יהיה קיים בדמו של מי שנגמל מעישון סיגריות. ישנן שיטות שונות לגמילה מעישון , אחת הנפוצות היא שיטת הגמילה באמצעות סיגריה אלקטרונית. תוך 20 יום עישון של סיגריה אלקטרונית, המעשן לא יצרוך סיגריות, אבל דמו עדיין אינו נקי לחלוטין, כי ישנם שרידים של ניקוטין.

 ישנם אנשים שכבר נגמלו והם מספרים כי עישנו סיגריה אלקטרונית במשך 180 יום, והצליחו להיגמל בגלל העולה של העישון והתחליפים שנמצאים בסיגריות האלקטרוניות, מה שסייע בידם להיגמל מניקוטין לחלוטין.

כלי עזר ממשי ויעיל לנגמלים מעישון- סיגריה אלקטרונית

הסיגריה האלקטרונית, הינה כלי עזר ממשי, עבור אלה הנגמלים מעישון  ניתן למצוא, כי גם בסיגריות האלקטרוניות יש הבדל ולכן, יש לדעת מאיזו חברה לרכוש, כלומר, ארץ הייצור, המוניטין שלה, הנוזלים שממלאים את הסיגריה האלקטרונית ועוד. הסיגריות האלקטרוניות של נאו אייר, מיובאות מאנגליה ועברו את הביקורות הקפדניות ביותר של ארגון הבריאות העולמי FDA וכן את תו התקן האירופאי, אשר מחמיר אף הוא.

חברת נאו אייר, היא בעלת אתר מקוון, למזמינים את הסיגריות האלקטרוניות באינטרנט, ישנו הסבר מפורט לגבי המוצרים השונים, כך שתוכלו לבחור את החומרים המתאימים לכם למילוי הסיגריה האלקטרונית, על פי הרצון שלכם, כגון אם נוזל יחד עם ניקוטין או נוזל שיש בו מרכיבים צמחיים בלבד.

מותג נחשב בתעשיית הסיגריות האלקטרוניות והמוצרים הנלווים- נאו אייר

בארץ תחום הסיגריות האלקטרוניות, נכנס לפני כמה שנים. אנשים לא ידעו וחיפשו את הסיגריות הזולות ביותר עם נוזל המילוי שמתלווה אליהן. ארץ הייצור הזולה ביותר בזמנו הייתה סין, למרות שבארץ זו הומצאה הסיגריה האלקטרונית, מדינות אחרות באירופה שהידועות בהן הן אנגליה וארה”ב, פיתחו הרבה יותר את נוזלי המילוי, עד שאושר בקרב חוקרים בתחום הבריאות בעולם.

חברת נאו אייר, הינה החברה שמייבאת מאנגליה לישראל, באמצעות אתר מקוון, את הסיגריות האלקטרוניות האיכותיות ביותר וכן, את נוזלי המילוי. השירות הינו יעיל ואדיב, הרכישה היא מקוונת ומאובטחת באמצעות כרטיס אשראי ויש הסבר לכל מוצר שבו אתם מעוניינים. המוצרים שהזמנתם מגיעים בזמן ועד פתח ביתכם. מה שמבדיל את החברה האיכותית הזו, משאר חברות שמציעות סיגריות אלקטרוניות.

 

טופס יצירת קשר מהיר

מעוניינים למצוא מוצרים נוספים בקטגוריה?

כניסה לחנות המלאה

צור קשר

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support