בין אם אתם מעשנים כבדים ובין אם קלים, כאלה שנוהגים לעשן אך ורק באירועים חברתיים, אתם וודאי יודעים עד כמה לא פשוט להפסיק לעשן. הניקוטין שבסיגריה ממכר מאד וחווית העישון עצמה היא משהו שקשה לוותר עליו. יחד עם זאת, קשה שלא להזכיר את הנזקים החמורים לגוף הנגרמים לאור עישון של שנים, וגם למעשנים קלים יחסית, שאינם מעשנים כמות רבה של סיגריות במהלך החודש. סיגריות צמחיות יכולות להיות פתרון נהדר למי שמתקשה להפסיק לעשן ולא רוצה לוותר על חווית העישון, אך בו זמנית מעוניין להפסיק ולצרוך ניקוטין.

בריא יותר ומהנה יותר

היתרון של הסיגריות הצמחיות, וכפי שניתן לנחש, הוא שהן מתבססות על צמחים בלבד ולא מכילות ניקוטין, הידוע כמזיק מאד לבריאות. הן טבעיות לחלוטין ומאפשרות למעוניינים להיגמל מעישון לעשות זאת באופן הדרגתי מאד ומבלי לסבול מכל מה שכרוך בגמילה עצמה. ניתן לבחור את סוגי הצמחים שבהם מעוניינים וליהנות מפתרון נהדר שאיננו מזיק לבריאות. חווית העישון ממשיכה, אך מבלי שיהיו נלוות לה הסכנות הלא רצויות.

מעוניינים להחליף את הסיגריות הרגילות בסיגריות צמחיות? מחפשים כתובת אמינה לפנות אליה, כזו המציעה סוגים שונים של סיגריות ללא ניקוטין? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וסיגריות צמחיות, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים על הסיגריות ועל המחירים שלהן, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


מתקשים להפסיק לעשן ובו זמנית קשה לכם גם עם הידיעה עד כמה הסיגריות מזיקות לבריאות? סיגריות ללא ניקוטין יכולות להיות הפתרון המושלם עבורכם. סיגריות אלו, המותרות לשימוש על ידי משרד הבריאות, הן סיגריות אלקטרוניות שאינן מכילות ניקוטין כלל ומתאימות בעיקר למעשנים קלים, הנוהגים לעשן כמות קטנה יחסית של סיגריות במהלך החודש (לרוב מעשנים אותן באירועים חברתיים).

יתרונות רבים בסיגריה אחת

היתרון העצום בסיגריות אלו הוא העובדה שהן מציעות חווית עישון הזהה, במידת מסוימת, לזו המציעות הסיגריות הרגילות. המשתמש בהן חש כאילו הוא מעשן סיגריה רגילה ומבלי שיהיו מלווים לכך נזקים בריאותיים חמורים. את הסיגריות ללא ניקוטין, הסיגריות האלקטרוניות שניתן להכניס אליהן נוזל שאיננו מכיל את החומר שממנו מעוניינים להיפטר, אפשר לשאת לכל מקום. הן אינן מושכות תשומת לב, קומפקטיות ואפילו נכנסות לכיס המכנסיים או החולצה. הן מיוצרות על ידי חברות מובילות בתחום ומוצעות בטווח רחב של מחירים. מחיר הסיגריה, כמו במוצרים אחרים, מושפע מאיכותה – סיגריה מאיכות גבוהה תעלה יותר מזו הפשוטה.

מעוניינים לרכוש סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין ומתלבטים באיזה דגם לבחור וגם היכן מוצאים כזו? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות מסוגים שונים, היא בדיוק מה שאתם מחפשים. לפרטים הן על דגמי הסיגריות והן על העלויות שלהן, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


אוהבים לעשן אבל סובלים מנזקי העישון הנלווים לכך? סיגריה אלקטרונית או סיגריה צמחית יכולה להיות הפתרון המתאים לכם. תוכלו למצוא היום לא מעט חנויות המציעות למכירה סיגריות אלקטרוניות באינטרנט המיוצרות על ידי מיטב החברות המובילות בשוק. סיגריות אלו יכולות להיות חלופה מושלמת לסיגריות הרגילות ולהציע חווית עישון הזהה לזו הנלוות לסיגריות שכולנו מכירים. היתרון שבהן הוא שהן אינן מכילות ניקוטין ולכן לא מזיקות לבריאות.

לפני שקונים

אם אתם מעוניינים לרכוש סיגריות דרך אתרים שונים, וודאו כי אותו אתר מציע למכירה סיגריות אלקטרוניות או צמחיות העומדות בכל התקנים הנדרשים ופועל על פי החוק. וודאו גם כי ברשותו אביזרים נלווים הנדרשים לאלה המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות וכי המחירים המוצעים הם ריאלים ונוחים. מומלץ מאד לערוך סקר שוק מקדים, להשוות עלויות וגם ללמוד על הסוגים השונים של הסיגריות המוצעות למכירה. ניתן אף למצוא ערכות שלמות, המכילות סיגריות ואביזרים נוספים, בעלות אטרקטיבית מאד, המשתלמת הרבה יותר למשתמשים, המחפשים איכות וגם מחיר זול.

מעוניינים לרכוש סיגריות אלקטרוניות ותוהים היכן למצוא אותן? איכות ואמינות חשובות לכם? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וכל הציוד הנלווה להן, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מציעה ללקוחותיה מבחר רחב של אפשרויות, העומדות בכל התקנים הנדרשים ומוצעות במחירים כדאיים מאד. לפרטים על הסיגריות ועל המוצרים הנלווים, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


נזקי העישון החמורים ידועים לכל ולשמחתנו, ולרשותם של אלה שרוצים להיגמל מהעישון ולהיעזר בשלבים הראשונים של הגמילה במוצרים שונים שיוכלו לסייע להם בכך, עומדות לא מעט אפשרויות. סיגריה אלקטרונית ego היא אחת מהן וגם בין הפופולאריות שבהן.

למה דווקא סיגריה אלקטרונית

מעשנים כבדים וגם קלים מוצאים עצמם לא אחת בצומת דרכים: מצד אחד הם מעוניינים להיפטר מההרגל המזיק הזה ומצד שני, הם מתקשים לעשות זאת. הסיגריות ממכרות ועבור אלה, הנוהגים לעשן אותן במשך שנים, גמילה היא משימה כמעט בלתי אפשרית. סיגריה אלקטרונית יכולה להיות הפתרון בדרך לגמילה מלאה. היא איננה מכילה ניקוטין, ואם כן, אפשר שתכיל כמויות מזעריות (כך או כך, ניתן לשלוט בהן). היא מציעה את אותה חווית עישון כמו זו המוצעת בסיגריות הרגילות, אך מבלי שיהיו נלווים לכך הנזקים הבריאותיים החמורים.

הסיגריה האלקטרונית היא קומפקטית ונוחה לשימוש. היא מוצעת במחירים אטרקטיביים ובטווח הארוך, למרות שעולה יותר מסיגריה רגילה, היא יכולה לחסוך לא מעט כסף ולהיות משתלמת מאד למעשן, המעוניין להיגמל.

רוצים לרכוש סיגריה אלקטרונית ותוהים היכן אפשר למצוא כזו ובעלות סבירה? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וכל הציוד הנלווה להן, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. מוצרי החברה עומדים בתקנים מחמירים ומיוצרים על ידי חברות המתמחות בתחום. לפרטים על הסיגריות ועל המחירים שלהן, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


השוק מציע כיום פתרונות רבים למעשנים קנאביס רפואי, כאלה המקלים עליהם בתהליך והופכים את העישון עצמו להרבה יותר אפקטיבי. מכשיר אידוי קנאביס רפואי הפך בשנים האחרונות לאחד המוצרים המבוקשים בעולם ובעיקר בקרב חולים הסובלים ממחלות קשות, הנעזרים בקנאביס הרפואי כדי להתמודד עם הכאבים הלא פשוטים, הנלווים להן.

מגוון של סוגים

ניתן למצוא סוגים שונים של מכשירי אידוי קנאביס רפואי. ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בגודל המכשיר, בעיצוב שלו, בשיטת האידוי, באיכות וגם במחיר. מכשירי האידוי המגיעים בתצורת עט הם הפופולאריים ביותר. הם ניידים, קומפקטיים וגם נוחים מאד לשימוש. אפשר לקחת אותם לכל מקום ומבלי שימשכו תשומת לב רבה. הם דיסקרטיים מאד במראה שלהם ויחד עם זאת גם אלגנטיים. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שעליה מתבססים מכשירים אלה, יכולים המעשנים לזהות את כמות השאיפה בכל פעם ולהעריך, בהתאם, כמה חומר נשאף. מעבר לכך, ושלא כמו עישון קנאביס בתצורת סיגריה, כאן, בעת האידוי נחסך מהמעשן לכלוך רב ועשן שהוא לא נעים וההליך עצמו אסתטי הרבה יותר.

נייד או נייח?

ניתן למצוא גם מכשירי אידוי נייחים, אולם אלה פחות אהובים על המשתמשים לרוב. חלק מהם אמנם מתקדמים ומביאים אתם לא מעט חידושים, אך יחד עם זאת הם גדולים ומסורבלים הרבה יותר מאלה הניידים. כיום, מרבית המעשנים קנאביס רפואי משתמשים במכשירי האידוי הקטנים יותר, המוצעים בטווח רחב של מחירים. המחיר נקבע בהתאם לאיכות מכשיר האידוי, הוא מושפע מהיצרן עצמו, מגודלו וגם ממידת המורכבות שלו. כדאי מאד לערוך סקר שוק, לבחון את העלויות ואת הסוגים ולהשוות. חשוב מאד לשים דגש על האיכות ולא להתפשר עליה. מכשיר אידוי איכותי יחזיק מעמד זמן רב ויאפשר למשתמשים בו ליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מציע.

מחפשים מכשיר אידוי ומתלבטים לאן לפנות ובמה לבחור? נאואייר, המתמחה במכירת מכשירי אידוי מסוגים שונים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מציעה ללקוחותיה מבחר רחב של אפשרויות ובמחירים משתלמים במיוחד. לפרטים על סוגי מכשירי האידוי ועל העלויות שלהם,

צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


אם אתם מעשנים, כבדים או קלים, אתם מכירים וודאי את תעשיית הסיגריות הענפה, כמו גם התחליפים הרבים שהיא מציעה. מכשיר אידוי טבק נחשב כיום לאחד המכשירים הפופולאריים בקרב מעשנים רבים ולא בכדי. הוא מאפשר, מצד אחד למעשנים, את חווית העישון וכל הנלווה לה, אך חוסך מהם את הרעלים המזיקים ואת העשן הלא נעים.

איך זה עובד

מכשיר האידוי לכשעצמו יכול להתאים הן לאידוי טבק, הן לאידוי קנאביס רפואי והן לאידוי צמחים מסוגים שונים. הוא מתאים לכל אלה המעוניינים ליהנות מחוויית העישון, מתקשים להיגמל ממנו, ובמקביל אינם רוצים לסבול מכל הנזקים הנלווים לכך. האידוי גורם לפליטתם של כל החומרים הפעילים בטבק ולטעמים השונים, ומבלי שתידרש לכך שריפה (כפי שקורה בעישון סיגריות רגילות, ללא מכשיר אידוי). האידוי עצמו במכשיר נעשה באמצעות גוף חימום מיוחד, היוצר סביבה בטמפרטורה גבוהה מאד, המאדה את הטבק מבלי לשרוף אותו. ניתן באמצעות המכשיר גם לאדות תחליפי טבק למיניהם, המתאימים לכל אלה, שרוצים להיגמל מהסיגריות ולהפסיק לצרוך את הניקוטין המזיק.

מעוניינים לרכוש מכשיר אידוי מסוג כזה ותוהים למי לפנות? מחפשים כתובת אמינה ומקצועית? נאואייר, המתמחה במכירת מכשירי אידוי מסוגים שונים, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מבחר רחב של אפשרויות ובמחירים ללא תחרות. לפרטים על מכשירי האידוי ומוצרים נוספים, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


כולנו יודעים עד כמה הסיגריות מזיקות לבריאות, וכולנו גם יודעים עד כמה הן ממכרות ועד כמה קשה להיגמל מהן. רבים, הנוהגים לעשן במשך שנים רבות, מוצאים עצמם לא אחת מתמודדים, מצד אחד, בצורך לשים סוף למנהג הזה, ומצד שני בקושי להתמודד עם האתגר הלא פשוט הכרוך בוויתור על הסיגריה. במיוחד עבורם, ועבור אחרים המעוניינים להפסיק לעשן, מוצעת הסיגריה האלקטרונית, שעם הזמן, כך נראה, הולכת ותופסת את מקומה של הסיגריה הרגילה. מטען לסיגריה אלקטרונית וגם סלילי החלפה ואביזרים נלווים נוספים, עומדים לרשותם של אלה, המחפשים תחליף ראוי לסיגריה, והם מוצעים בטווח רחב של מחירים.

מרכיבי הסיגריה האלקטרונית

הסיגריה האלקטרונית מורכבת מכמה חלקים: פיה, סוללה לסיגריה אלקטרונית ואטומייזר (Atomizer). הסוללה היא זו המפעילה את האטומייזר, שיחד עם הסליל שבסיגריה מאדה את נוזל המילוי שלה. נוזל המילוי של הסיגריה מגיע בכמה טעמים, כך ששאיפתו, לאחר שהתאדה, הופכת לחוויה מהנה יותר. בנוסף, הוא כולל גם ניקוטין בכמויות שונות, מה שמוסיף גם הוא לחוויה ויכול להיות בשליטתו של המעשן – כמות גדולה של ניקוטין או כמות קטנה.

על חשיבותו של מטען מאיכות גבוהה

כדי שגוף החימום של הסיגריה, האטומייזר, יוכל לאדות את הנוזל שהוכנס אליה, עליו לקבל את האנרגיה הנדרשת לו ישירות מהסוללה. מכיוון שכל חלק בסיגריה האלקטרונית תלוי בחלקים האחרים, ישנה חשיבות רבה מאד לבחירתם ולמידת איכותם. המטען אחראי על הטענת הסוללה הנדרשת לאטומייזר, שבלעדיה לא יוכל לפעול. על המטען להיות איכותי, כזה המיוצר על ידי חברות מוכרות ומובילות בתחום, וכמובן גם להתאים לסוג הסוללה שאותה יש להטעין. השוק מציע כיום דגמים שונים של מטענים, כמו גם סוללות ואביזרים נוספים. סקר שוק, השוואה בין האפשרויות וכאמור דגש על האיכות הם הפרמטרים שחשוב לבדוק לפני הרכישה.

מעוניינים לרכוש סוללה לסיגריה ואביזרים נוספים, משלימים? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וציוד נלווה, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. מוצרי החברה עומדים בתקנים מחמירים ומיוצרים על ידי מיטב החברות. הם מסופקים ללקוח במהירות ומוצעים לו במחיר משתלם ונוח. לפרטים נוספים הן על דגמי הסוללות והן על מוצרים נוספים, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


הסיגריה האלקטרונית, שהפכה בשנים האחרונות לפופולארית מאד בארץ וגם בעולם, מהווה חלופה מושלמת, עבור רבים, לסיגריה הרגילה. אפשר, בעזרתה, לשלוט בכמות הניקוטין שאותו צורכים ו/או לוותר עליו לחלוטין אם רוצים. ישנם סוגים שונים של סיגריות אלקטרוניות בשוק כיום וטווח המחירים הוא רחב. מחיר של סיגריה אלקטרונית נקבע בהתאם לפרמטרים רבים, ובדומה למוצרים אחרים, מושפע לרוב בעיקר מהאיכות.

כיצד נקבע המחיר

כאשר מעוניינים לרכוש סיגריה אלקטרונית מחיר הוא, ללא ספק, אחד הפרמטרים החשובים שיש לקחת בחשבון. שלא כמו הסיגריה הרגילה, סיגריה אלקטרונית היא לשימוש רב פעמי, וככזו מחירה גבוה יחסית. יחד עם זאת, לא מוכרחים לשבור תכנית חיסכון כדי לרכוש סיגריה אלקטרונית איכותית ואפשר למצוא סיגריות של חברות ידועות ונחשבות בעלות סבירה לחלוטין. כדי למצוא סיגריה מאיכות גבוהה ובו זמנית גם בעלות נוחה, מומלץ לערוך סקר שוק וללמוד אותו מעט. היכרות עם המחירים הריאליים היא דרך נפלאה לאתר את המוצר שבו מעוניינים וגם השוואה בין האפשרויות, תוך התייחסות לפרמטרים נוספים, מלבד המחיר. ברוב המקרים ההוצאה הכספית על הסיגריה הזו משתלמת מאד ומכמה סיבות: ראשית, נפטרים מנזקיה הלא רצויים של הסיגריה הרגילה ושנית בטווח הארוך חוסכים גם לא מעט כסף. ניתן לבחור את טעם המילוי של הסיגריה ולהפוך את ה"עישון" עצמו לחוויה לא פחות מספקת מזו שמשיגים בעישון סיגריה רגילה.

כדאי לזכור

חשוב לקחת בחשבון את הציוד הנלווה ההכרחי, כמו סוללות ומטען לסוללות, שני אלמנטים שלא ניתן לוותר עליהם כשמשתמשים בסיגריות אלקטרוניות. גם הם מגיעים בטווח רחב של מחירים ובאיכויות שונות. אם רוצים להוזיל את העלות, ניתן לרכוש כיום גם ערכות מלאות, הכוללות את כל הציוד הנלווה יחד עם הסיגריה האלקטרונית עצמה.

תוהים כמה עולה סיגריה אלקטרונית? מחפשים כתובת מתאימה שמציעה סיגריות מסוג כזה ומוצרים נלווים אחרים? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וציוד נלווה, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים הן על הסיגריות האלקטרוניות והן על המחירים שלהן.

צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


נזקי העישון ידועים לנו ובשנים האחרונות רבים מחפשים דרכים להיגמל מהסיגריות ונוהרים אחר גורואים שונים, המבטיחים להם גמילה מהירה. בפועל, המציאות מראה כי השתתפות בסדנאות גמילה או במסגרות אחרות רוחניות לא עוזרת ואלה שנגמלים, חוזרים בתוך פרק זמן קצר לעשן. ישנן, מסתבר, דרכים חלופיות שיכולות לעזור למעשנים הכבדים. כאלו המאפשרות גמילה באופן הדרגתי, ובכך צמצום הנזק הרב, שמביאות איתן הסיגריות הרגילות.

סיגריה אלקטרונית היא אחת השיטות. האם כדאי לקנות סיגריה אלקטרונית? הנה כל הסיבות מדוע כדאי לכם לשקול זאת:

  1. אתם שולטים בכמות הניקוטין הנכנס לכם לגוף – ניתן לשלוט בנוזל המוכנס לתוך הסיגריה ובמידת ריכוז הניקוטין שבו.

  2. קומפקטית ונוחה לשימוש – השימוש בסיגריה האלקטרונית פשוט ונוח, היא לא מסורבלת ולא מצריכה מכם יכולת טכנית כלשהי.

  3. חיסכון לטווח הארוך – למרות שמחירה גבוה כשמשווים את העלות שלה לעומת עלותה של סיגריה בודדת, בטווח הארוך אתם חוסכים לא מעט כסף.

  4. בריאות היא מילת המפתח – בזכותה אתם מצמצמים משמעותית את הסכנות הנלוות לעישון ויכולים להיגמל מסיגריות רגילות.

מתלבטים האם סיגריה אלקטרונית היא הפתרון הנכון לכם? תוהים איזה דגם לקנות וגם מהן העלויות? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וכל הציוד הנלווה להן, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים הן על הדגמים השונים והן על העלויות שלהם, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585


מחקרים רבים מראים כי הקנאביס הוא בעל סגולות בריאות רבות ובעיקר ככזה המסייע לסובלים מכאבים קשים, הנלווים ללא מעט מחלות ומצבים בריאותיים לא קלים. קנאביס רפואי נחשב בישראל כחוקי וחולים רבים, לרבות חולי סרטן, משתמשים בו על בסיס יום יומי. אידוי קנאביס רפואי נעשה באמצעות מכשיר אידוי מיוחד, המאפשר את שאיבת החומר באופן מקסימאלי וניצול הסגולות הרבות שהוא מציע. מכשיר האידוי מיוצר כיום על ידי מספר חברות והוא מתבסס על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת.

מאפייני המכשיר

מכשיר אידוי קנאביס, המכונה גם "מאדה", מגיע בתצורת עט. הוא קומפקטי ונייד ואפשר לקחת אותו לכל מקום שרוצים ומבלי שימשוך תשומת לב. ישנם סוגים שונים של מכשירי אידוי, הנבדלים אלה מאלה בשיטת האידוי שהם מציעים. הסוג הראשון הוא זה הפועל על הולכה חשמלית. יש לו תא חימום, וכשהקנאביס בא במגע עם סליל החימום שבו הוא מתאדה. מכשיר מסוג כזה יהיה בדרך כלל זול יחסית, קטן ויבצע את פעולת האידוי בתוך פרק זמן קצר. הסוג השני הוא מכשיר אידוי הפועל על הולכת חום. זמן האידוי ארוך יותר, אך מיצוי החומר הוא מקסימאלי וגם לא נוצרת חריכה של פרחי הקנאביס. החיסרון הוא המחיר הגבוה יחסית, בהשוואה לסוג השני.

נייד, קומפקטי ונוח לשימוש

מכשיר האידוי הנייד הוא אולי הפופולארי ביותר מבין מכשירי האידוי המוצעים כיום. הוא מגיע בעיצובים ובגדלים שונים והוא יכול לפעול ברציפות לפרק זמן של בין 30 דקות לשלוש שעות. ההבדלים בין הסוגים באים לידי ביטוי בגודל של המכשיר, באפשרות לשלוט ולעקוב אחריו (ניתן אף לעשות זאת באמצעות הסמארטפון) וגם האפשרות לשלוט בטמפרטורה שלו. טווח המחירים של מכשירי האידוי הניידים נע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.

מעוניינים לרכוש מכשיר אידוי ומתלבטים באיזה דגם לבחור וגם למי לפנות? מחפשים כתובת אמינה שמציעה דגמים שונים ובמחירים נוחים? נאואייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וגם מכשירי אידוי לקנאביס רפואי, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים הן על המכשירים השונים והן על העלויות שלהם, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585