נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית המלצות

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית המלצות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית המלצות

מי שמעוניין לנסות את הסיגריה האלקטרונית, כדאי  כי ירכוש ערכה מלאה למשך 2-3 חודשים. אם החלטתם להיגמל מהסיגריות או להפחית בכמות העישון, יש לרכוש ערכה עם אביזרים נוספים ולא את ערכת הבסיס בלבד. יש לרכוש את הסיגריות האלקטרוניות והנוזלים השונים מחברה שיש לה אישור ולא במחירים זולים מאוד', היות וקיים הבדל רב בין סיגריה אלקטרונית ונוזלים זולים, לבין יקרים יותר, אשר ידועים כאיכותיים. כדאי לקרוא על הנוזלים כי ישנו אישור בריאות בינלאומי, המסומן ב: FDA. חשוב לא להגדיל את ההתמכרות לניקוטין, באמצעות נוזלים שיש בהם כמות מסוימת של ניקוטין, היות והמטרה היא להוריד מהניקוטין לחלוטין עד לגמילה מלאה של המעשנים.

 

כיצד נפחית את רמת הניקוטין באמצעות נוזל לסיגריה אלקטרונית? יש להקפיד לא להגדיל את כמות הניקוטין, כי אם לצמצמה כמה שיותר. נניח שבשבוע הראשון השתמשתם בניקוטין ברמה גבוהה יותר כמו 1.4 מ"ג, בשבוע השני, יש לרדת לדרגה של 1.1 מ"ג, ובשבוע השלילי יש לרדת לדרגה של 0.6 מ"ג. השאיפה של כולם היא להגיע לדרגה של 0 מ"ג- כלומר כלום ניקוטין ואתם כבר בדרך לגמילה נכונה ומוחלטת.

מרכיבים  בנוזל הסיגריה האלקטרונית ברמה רפואית

חשוב להקפיד, כי כל המרכיבים בנוזל לסיגריה האלקטרונית, יהיו ברמה רפואית ואין להסתפק ברמת זיקוק נמוכה של תעשיות המזון או הקוסמטיקה.. מומלץ לרכוש את הנוזל ישירות מהיבואן, על מנת שתהיו בטוחים, כי אכן מדובר בנוזל איכותי. ישנם חיקויים זולים בשוק של נוזלים לסיגריה שהם דלילים ונשרפים מהר, מה שיפגום בטעם של הסיגריה למעשנים.

הטיפ הכי חשוב לרכישה של נוזל לסיגריה חשמלית, היא אל תחפשו זול!  הזול, הוא זה שיזיק לבריאותכם והמטרה שלנו המעשנים, הינה להפסיק לעשן בגלל שאין אנו מעוניינים יותר להזיק  לבריאותנו.

הנוזלים האיכותיים לסיגריה האלקטרונית של ניו אייר

אחד בדברים החשובים שיש לדעת, הוא שיש לרכוש נוזל של סיגריה אלקטרונית, רק מספק מורשה או יבואן מורשה. חברת ניו אייר, הינה משווקת ויבואנית מורשה של סיגריות חשמליות ונוזלים וכן, כל האביזרים הנלווים לסיגריה. לחברה ישנה חנות מקוונת, אשר באמצעיותה, ניתן לרכוש את הסיגריה האלקטרונית והמוצרים הנלווים, הכוללים נוזלים שונים במגוון רב ועשיר של טעמים, סוללות,  USB וכן סיגריה נוספת. שתהיה רזרבית. המוצרים של חברת ניו אייר, מגיעים עם משלוח עד הבית, על פי זמן האספקה שנקבע לכם באתר עצמו. החברה עומדת בלוח הזמנים ומספקת את הסיגריה האלקטרונית והמוצרים הנלווים שיגרמו לכם להפסיק לעשן

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!