סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין

זו עובדה ידועה שמשרד הבריאות מתיר שיווק של סיגריות אלקטרוניות ללא ניקוטין. סיגריות אלקטרוניות אלה, עדיפות מסיגריות שכוללות ניקוטין. ברגע שישנה סיגריה אלקטרונית, אשר מכילה ניקוטין, מצריכה את אישור אגף הרוקחות של מרד הבריאות, היות וניקוטין הינו סם ממכר והוא מוגדר בפקודת הסמים והתרופות. יש לציין, כי סיגריה אלקטרונית שמכילה ניקוטין היא אסורה בשוק, היות והיא אינה יעילה למי שמעוניין להיגמל מסיגריות רגילות.

יש לציין, כי "קולטני הניקוטין" נכנסים לתרדמת, כאשר אדם מפסיק לעשן סיגריות רגילות לאחר 5 ימים . מדובר על השימוש בסיגריה החשמלית, כדבר היעיל ביותר, כי לאחר 20 יום של שימוש בה, הניקוטין לא יישאר בגוף, מה שיראה כי האדם שעשה שימוש בסיגריה האלקטרונית, כבר לא יצרוך את הסיגריה הרגילה, היו וגופו כבר יהיה נקי מניקוטין.

סיגריות חשמליות עם או בלי ניקוטין

ישנן סיגריות חשמליות שמכילות ניקוטין במנות קטנות, באמצעות נוזל המילוי. סיגריות אלה, כלומר הנוזל שבהם, שכן מכיל ניקוטין, מתאים לאנשים שנחשבים למעשנים כבדים ויש להוריד להם בהדרגה את הצורך בשימוש עם ניקוטין. סיגריות אלקטרוניות, אשר אין בהן ניקוטין כלל, תתאמנה למעשנים קלים, אשר מעשנים רק באירועים חברתיים ואינם התרגלו או התמכרו לניקוטין, כך שרק טקס העישון הוא זה שגרם להם להתמכרות ולא הניקוטין עצמו

כאשר מעשנים סיגריה חשמלית או אלקטרונית, ישנו תהליך שבו מוזרם לגוף ניקוטין בדרך הטהורה, מה שחוסך את תהליך שריפת הטבק שבו נוצרת זפת וכימיקלים שפוגעים בבריאות. גם העובדה, כי ניקוטין מסופק בדרך הטהורה, ישנו סיפוק להתמכרות של אדם שמעשן בקביעות. אבל עישון באמצעו הסיגריה החשמלית, חוסכת ואינה פוגעת בבריאותו של מי שמנסה להפסיק לעשן. כדאי לברר לגבי הנוזלים השונים של הסיגריות האלקטרוניות, כך שתוכלו לבחור את הנוזל שיתאים לכם, על פי כמות העישון שלכם לפני שעברתם לסיגריה החשמלית.

 סיגריה אלקטרונית שאינה מכילה ניקוטין- ניו אייר

הסיגריה החשמלית, או האלקטרונית, הינה טרנד חדש בעולם ובשנים האחרונות, הוא הגיע לישראל. מדובר בסיגריה שעישונה, הינו זהה בתחושה של עישון סיגריה רגילה. סיגריה חשמלית, אינה מכילה ניקוטין ואת שאר החומרים הרעילים, אשר יש בסיגריות הרגילות. מדובר על פתרון אידיאלי למעשנים שמעוניינים להיגמל. חברת ניו אייר, מייבאת סיגריות אלקטרוניות איכותיות מאנגליה וכן נוזלים במגוון טעמים למילוי הסיגריה. הרכישה נעשית באמצעות חנות מקוונת והמשלוח יגיע עד לפתח ביתכם, מה  שגורם לייחודיות של שירות מעולה ללקוחותיה.

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!