סיגריות אלקטרוניות ללא ניקוטין – אז, מסתבר שיש דבר כזה

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על סיגריות אלקטרוניות ללא ניקוטין – אז, מסתבר שיש דבר כזה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

סיגריות אלקטרוניות ללא ניקוטין – אז, מסתבר שיש דבר כזה

מתקשים להפסיק לעשן ובו זמנית קשה לכם גם עם הידיעה עד כמה הסיגריות מזיקות לבריאות? סיגריות ללא ניקוטין יכולות להיות הפתרון המושלם עבורכם. סיגריות אלו, המותרות לשימוש על ידי משרד הבריאות, הן סיגריות אלקטרוניות שאינן מכילות ניקוטין כלל ומתאימות בעיקר למעשנים קלים, הנוהגים לעשן כמות קטנה יחסית של סיגריות במהלך החודש (לרוב מעשנים אותן באירועים חברתיים).

יתרונות רבים בסיגריה אחת

היתרון העצום בסיגריות אלו הוא העובדה שהן מציעות חווית עישון הזהה, במידת מסוימת, לזו המציעות הסיגריות הרגילות. המשתמש בהן חש כאילו הוא מעשן סיגריה רגילה ומבלי שיהיו מלווים לכך נזקים בריאותיים חמורים. את הסיגריות ללא ניקוטין, הסיגריות האלקטרוניות שניתן להכניס אליהן נוזל שאיננו מכיל את החומר שממנו מעוניינים להיפטר, אפשר לשאת לכל מקום. הן אינן מושכות תשומת לב, קומפקטיות ואפילו נכנסות לכיס המכנסיים או החולצה. הן מיוצרות על ידי חברות מובילות בתחום ומוצעות בטווח רחב של מחירים. מחיר הסיגריה, כמו במוצרים אחרים, מושפע מאיכותה – סיגריה מאיכות גבוהה תעלה יותר מזו הפשוטה.

מעוניינים לרכוש סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין ומתלבטים באיזה דגם לבחור וגם היכן מוצאים כזו? נאו-אייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות מסוגים שונים, היא בדיוק מה שאתם מחפשים. לפרטים הן על דגמי הסיגריות והן על העלויות שלהן, צרו קשר בטלפון 077-885-0290 או 050-4858585

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!