סיגריה אלקטרונית- המסייעת להפסקה מעישון

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על סיגריה אלקטרונית- המסייעת להפסקה מעישון?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

סיגריה אלקטרונית- המסייעת להפסקה מעישון

אנשים רבים מלחמים בהפסקת העישון מדי יום. אדם, אשר לא עישן בחייו, אינו יכול הבין את הקושי להפסיק לעשן ואת תלו בסיגריות ובניקוטין. כולם יודעים, כי הפסקת עישון, הינו צעד מבורך, הן למעשנים והן למי שנמצא בסביבתם. עישון פאסיבי, הינו עישון שבעצם כפוי על הסובבים את מי שמעשן סיגריות. אלה יכולים להיות ילדים, חברי ועוד. עשן סיגריות, פוגע בלב ובריאות שלכם והוכח, כי הוא הגורם העיקרי למחלת הסרטן.

מי שמעוניין באמת להפסיק לעשן, אחת הדרכים המומלצות יותר, היא באמצעות סיגריה אלקטרונית, אשר מספקת את חוויית העישון ומכילה כמות טהורה וקטנה של ניקוטין, נמצא בנוזל הסיגריה. ניתן לעשן את הסיגריה החשמלית, גם במקומות ציבוריים, היות והיא אינה מפיצה עשן של סיגריה רגילה, כי אם אדים של הנוזל שאותו אתם שואפים מהסיגריה.

בריאות טובה וחיסכון בכסף- סיגריה אלקטרונית

אמנם ההוצאה החד פעמית על סיגריות אלקטרוניות היא של כמה מאות שקלים, אבל בהתחשב בהוצאות על קופסאות סיגריות, מחיר זה מתגמד. חשבו על הבריאו הבריאות שתהיה הרבה יותר טובה ולאחר 5 ימים כבר תפסיקו לרצות סיגריה רגילה. תוכלו מיד לנסות ולהצטרף אל אלפי אנשים שכבר נהנים מאוויר צח, טם טוב יותר, הם אינן מתעייפים מהליכה, ספורט או טיפוס במדרגות כפי שהיו קודם לכן, כשאר עישנו סיגריות

סוללה טובה ש סיגריה חשמלית, עשויה להחזיק ביו 8-10 שעות ביום. בגלל שטקסיות העישון בסיגריה החשמלית, היא דומה לסיגריה הרגילה.רבים נגמלו בזכותה, כשר חשו את חוויית העישון שהיא כמעט זהה לחלוטין, לזו של סיגריה רגילה.

שוק הסיגריות האלקטרוניות צובר תאוצה

זה מה שצופים כולם, כאשר יש עלייה בביקוש של סיגריות אלקטרוניות, בקרב מעשנים שמעוניינים להיגמל וניסו את הסיגריה החשמלית אצל חבריהם, אשר המליצו בחום על סיגריה זו. ניתן לנסות כמה נוזלים של הסיגריה באלקטרונית, עד שתחליטו, איזה מהנוזלים הכי מתאים לכם ודומה לסיגריה הרגילה שעישנתם עד כה

נאו אייר- כך תלמדו לשאוף אוויר נקי יותר

ישנן חברות רבות שמייבאות סיגריות אלקטרוניות לישראל. אחת החברות הבולטות יותר, הינה חברת נאו אייר, אשר מייבאת אצת הסיגריה האלקטרונית מאנגליה. החברה מציעה את מוצריה, באמצעות אתר מקוון, אשר ממנו, ניתן לרכוש בכל שעות היום והלילה, ע”י רכישה בטוחה את הסיגריה האלקטרונית והנוזלים שלה. המשלוח יגיע עד לפתח ביתכם ומיד תתחילו ליהנות מהסיגריה של נאו אייר, אשר תאפשר לכם להיגמל מעישון ולשאוף אוויר צח הרבה יותר לריאותיכם. אז אם סיגריות ובריאות הולכות יחד… סיגריה אלקטרונית היא הדבר הבא שלכם.

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!