מבצעים משתלמים ללקוחות נאו אייר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מטען לסיגריה אלקטרונית – חשוב וכדאי לדעת עליו

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על מטען לסיגריה אלקטרונית – חשוב וכדאי לדעת עליו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

מטען לסיגריה אלקטרונית – חשוב וכדאי לדעת עליו

כולנו יודעים עד כמה הסיגריות מזיקות לבריאות, וכולנו גם יודעים עד כמה הן ממכרות ועד כמה קשה להיגמל מהן. רבים, הנוהגים לעשן במשך שנים רבות, מוצאים עצמם לא אחת מתמודדים, מצד אחד, בצורך לשים סוף למנהג הזה, ומצד שני בקושי להתמודד עם האתגר הלא פשוט הכרוך בוויתור על הסיגריה. במיוחד עבורם, ועבור אחרים המעוניינים להפסיק לעשן, מוצעת הסיגריה האלקטרונית, שעם הזמן, כך נראה, הולכת ותופסת את מקומה של הסיגריה הרגילה. מטען לסיגריה אלקטרונית וגם סלילי החלפה ואביזרים נלווים נוספים, עומדים לרשותם של אלה, המחפשים תחליף ראוי לסיגריה, והם מוצעים בטווח רחב של מחירים.

איך בנויה סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית מורכבת מכמה חלקים: פיה, סוללה לסיגריה אלקטרונית ו-אטומייזר (Atomizer). הסוללה היא זו המפעילה את האטומייזר, שיחד עם הסליל שבסיגריה מאדה את נוזל המילוי שלה. נוזל המילוי של הסיגריה מגיע בכמה טעמים, כך ששאיפתו, לאחר שהתאדה, הופכת לחוויה מהנה יותר. בנוסף, הוא כולל גם ניקוטין בכמויות שונות, מה שמוסיף גם הוא לחוויה ויכול להיות בשליטתו של המעשן – כמות גדולה של ניקוטין או כמות קטנה.

חשיבות של מטען מאיכות גבוהה

כדי שגוף החימום של הסיגריה, האטומייזר, יוכל לאדות את הנוזל שהוכנס אליה, עליו לקבל את האנרגיה הנדרשת לו ישירות מהסוללה. מכיוון שכל חלק בסיגריה האלקטרונית תלוי בחלקים האחרים, ישנה חשיבות רבה מאד לבחירתם ולמידת איכותם. המטען אחראי על הטענת הסוללה הנדרשת לאטומייזר, שבלעדיה לא יוכל לפעול. על המטען להיות איכותי, כזה המיוצר על ידי חברות מוכרות ומובילות בתחום, וכמובן גם להתאים לסוג הסוללה שאותה יש להטעין. השוק מציע כיום דגמים שונים של מטענים, כמו גם סוללות ואביזרים נוספים. סקר שוק, השוואה בין האפשרויות וכאמור דגש על האיכות הם הפרמטרים שחשוב לבדוק לפני הרכישה.

מעוניינים לרכוש סוללה לסיגריה ואביזרים נוספים, משלימים? נאו-אייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וציוד נלווה, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. מוצרי החברה עומדים בתקנים מחמירים ומיוצרים על ידי מיטב החברות. הם מסופקים ללקוח במהירות ומוצעים לו במחיר משתלם ונוח. לפרטים נוספים הן על דגמי הסוללות והן על מוצרים נוספים, צרו קשר בטלפון 077-885-0290

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!