סיגריה אלקטרונית

סיגריות אלקטרוניות

סיגריה אלקטרונית עזרה למיליוני אנשים להיגמל מהתלות הקשה בסיגריות, החומרים הרעילים אשר נשרפים בכל לקיחת שאיפה מסיגריה, הם נזק בלתי הפיך ולא רק לריאות גם לתפקוד ובריאות המוח!

נושא העישון עלה לכותרות ולמודעות הציבורית כבר לפני לא מעט שנים, כאשר הוכחו מעל לכל ספק הנזקים שנגרמים לאנשים שמעשנים, אך לרוב המעשן נמצא במצב של התמכרות קשה שכבר תהיה מאתגרת מדי עבורו להיגמל ממנה בכוחות עצמו. העשן והחומרים הכימיים שנשרפים נשאפים אל הריאות, יוצרים משקעים מסוכנים ומצטברים ללא שום דרך לצאת בחזרה אל מחוץ לגוף. יחד עם זאת, גם מי שכבר מודע לסכנות אך לא מצליח למצוא את הדרך הנכונה והיעילה להיגמל מהעישון צריך לחפש ולמצוא אלטרנטיבה טובה יותר. למזלו בשנים האחרונות יש אלטרנטיבה כזאת והיא סיגריה אלקטרונית. בדיוק כפי שנרמז מהשם שלה – זו סיגריה חשמלית שאין בה שימוש באותם חומרים רעילים שנשרפים.

עישון סיגריות אשר מבוססות על טבק מסוכן מאד לבריאות. אין על כך עוררין ותמיד אפשר לשים לב לכך שבשיח הציבורי יש התייחסות שגרתית ואפילו יומיומית לנזקי העישון וליתרונות שבהפסקתו. יחד עם זאת, יש גם לא מעט הבנה כלפי מי שמכור לעישון הסיגריות ומתקשה עד כדי לא מצליח כלל להיגמל מההרגל השלילי. מכאן שעם השנים יש כל הזמן ניסיון לפתח מוצרים או רעיונות שיתנו פתרון בדיוק בנושא הזה של הפסקת העישון. הפיתוח החדש והעדכני ביותר הוא סיגריות אלקטרוניות. מדובר בחפץ שדומה מאוד לסיגריה ומעניק למעשן את הטעם שהוא רגיל אליו בלי הנוכחות ההרסנית של הטבק והרעלים שמכילות הסיגריות הרגילות.

סיגריות אלקטרוניות למכירה

מידע חיוני על סיגריות אלקטרוניות

שאלות ותשובות בנושא סיגריה אלקטרונית

ישנם שיקולים רבים ומגוונים לבחירה בעישון סיגריה אלקטרונית. ברוב המקרים זה הוויתור על החומרים שנחשבים וידועים כמזיקים לבריאות אך בלי הוויתור על הפעולה של העישון, זו שבעצם מכורים אליה. אחרי שכבר מבינים ומשלימים עם הרעיון וההחלטה חשוב לבצע סקר שוק יסודי ומעמיק על מנת למצוא סיגריה אלקטרונית במחיר טוב, כדאי ואטרקטיבי, שכן מדובר בחלקים מתכלים שצריך מדי פעם לתחזק אותם, להחליף אותם או לקנות מלאי חדש שיהיה תמיד בהישג יד. אין תשובה חד משמעית לשאלה מה נחשב למחיר טוב ולכן יש חשיבות לבדיקה בכמה וכמה מקומות שבהם מוגרים סיגריות אלקטרוניות.

חשוב מאד להכיר את החלקים שלה סיגריה האלקטרונית ולהבין לעומק את אופן השימוש והעישון בה. רק כך אפשר יהיה להעריך נכונה האם מחיר מוצע מסוים אכן אטרקטיבי או לא. ברוב המקרים המחמם וגוף הסיגריה עצמו מחזיקים מעמד במשך הרבה מאד זמן ונוזל האידוי הוא מה שצריך להחליף באופן יותר תדיר. סיגריה אלקטרונית מחיר שנחשב טוב הוא כזה שכולל לפחות מיכל נוזל אחד או עסקת חבילה של מחיר אחד שכולל כמה מיכלי נוזל. ברוב המקרים מיכלי הנוזל מתאימים לסוגים שונים של מחממים ושל סיגריות אך אנשים מעדיפים להישאר נאמנים לספק אחד שממנו קונים הכל ולכן חשוב לשים לב למחירים על מנת שאפשר יהיה לבצע גם את המכירה הראשונית וגם את הקניות הבאות באותו המקום.

חשוב מאד להכיר את החלקים של הסיגריה האלקטרונית ולהבין לעומק את אופן השימוש והעישון בה. רק כך אפשר יהיה להעריך נכונה האם מחיר מוצע מסוים אכן אטרקטיבי או לא. ברוב המקרים המחמם וגוף הסיגריה עצמו מחזיקים מעמד במשך הרבה מאד זמן ונוזל האידוי הוא מה שצריך להחליף באופן יותר תדיר. סיגריה אלקטרונית מחיר שנחשב טוב הוא כזה שכולל לפחות מיכל נוזל אחד או עסקת חבילה של מחיר אחד שכולל כמה מיכלי נוזל. ברוב המקרים מיכלי הנוזל מתאימים לסוגים שונים של מחממים ושל סיגריות אך אנשים מעדיפים להישאר נאמנים לספק אחד שממנו קונים הכל ולכן חשוב לשים לב למחירים על מנת שאפשר יהיה לבצע גם את המכירה הראשונית וגם את הקניות הבאות באותו המקום.

ישנם סוגים שונים של סיגריה אלקטרונית, החלוקה הברורה נעשית באמצעות סוג השאיפה – DL – Direct Lung (מדמה נרגילה), MTL – Mouth to Lung (מדמה סיגריה).

ככה שבעצם סוג MTL, מדמה תחושת עישון סיגריה, לקיחת שאיפה לחלל הפה ולאחר מכן הכנסה לריאות, הן מבחינת השאיפה והן מבחינת התחושה ולרוב מתבטא גם בריכז הניקוטין של הנוזלים וביחס הVG/PG כדי לייצר את הסמיכות הנדרשת לצורך חווית האידוי.

DL – כמו בנרגילה השאיפה נכנסת ישר לחלל הריאות ותחושת ה”קיק” בגרון הרבה פחות מורגשת גם עקב כך שעוצמות הניקוטין לרוב פחותות מאשר בסוג MTL.

ככה שבסופו של דבר ההחלטה שלכם צריכה להיעשות מתוך הצורך. אם אינכם מעשנים סיגריות כלל ורק נרגילה מדי פעם כמובן שנמליץ לכם על סוג שאיפה DL – גם מבחינת ריכוז הניקוטין וגם מבחינת חווית האידוי.

רוצים ייעוץ בחינם בנושא סיגריות אלקטרוניות?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!