סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית עזרה למיליוני אנשים להיגמל מהתלות הקשה בסיגריות, החומרים הרעילים אשר נשרפים בכל לקיחת שאיפה מסיגריה, הם נזק בלתי הפיך ולא רק לריאות גם לתפקוד ובריאות המוח!

נושא העישון עלה לכותרות ולמודעות הציבורית כבר לפני לא מעט שנים, כאשר הוכחו מעל לכל ספק הנזקים שנגרמים לאנשים שמעשנים, אך לרוב המעשן נמצא במצב של התמכרות קשה שכבר תהיה מאתגרת מדי עבורו להיגמל ממנה בכוחות עצמו. העשן והחומרים הכימיים שנשרפים נשאפים אל הריאות, יוצרים משקעים מסוכנים ומצטברים ללא שום דרך לצאת בחזרה אל מחוץ לגוף. יחד עם זאת, גם מי שכבר מודע לסכנות אך לא מצליח למצוא את הדרך הנכונה והיעילה להיגמל מהעישון צריך לחפש ולמצוא אלטרנטיבה טובה יותר. למזלו בשנים האחרונות יש אלטרנטיבה כזאת. זו סיגריה חשמלית שאין בה שימוש באותם חומרים רעילים שנשרפים וכמובן האופציה לשלוט במינון הניקוטין.

עישון סיגריות אשר מבוססות על טבק מסוכן מאד לבריאות. אין על כך עוררין ותמיד אפשר לשים לב לכך שבשיח הציבורי יש התייחסות שגרתית ואפילו יומיומית לנזקי העישון וליתרונות שבהפסקתו. יחד עם זאת, יש גם לא מעט הבנה כלפי מי שמכור לעישון הסיגריות ומתקשה עד כדי לא מצליח כלל להיגמל מההרגל השלילי. מכאן שעם השנים יש כל הזמן ניסיון לפתח מוצרים או רעיונות שיתנו פתרון בדיוק בנושא הזה של הפסקת העישון. הפיתוח החדש והעדכני ביותר הוא סיגריות אלקטרוניות. מדובר בחפץ שדומה מאוד לסיגריה ומעניק למעשן את הטעם שהוא רגיל אליו בלי הנוכחות ההרסנית של הטבק והרעלים שמכילות הסיגריות הרגילות.

סיגריות אלקטרוניות למכירה

מבצע -20% Vladdin Pod System
Vladdin Pod System
סוללה 350mAh מובנת
100 80
בחר אפשרויות
מבצע -30% Kangertech Gen
Kangertech Gen
סוללה 500mAh מובנת
99 69
בחר אפשרויות
מבצע -6% Smok Novo 2
Smok Novo 2
סוללה 800mAh מובנת
159 149
בחר אפשרויות
מבצע -24% Smok Nord 2 Starter Kit
Smok Nord 2 Starter Kit
סוללה 1500mAh מובנת
169 129
בחר אפשרויות
מבצע -34% Maxiburn
Maxiburn
סוללה 700mAh מובנת
149 99
בחר אפשרויות
מבצע -15% Voopoo Drag S Kit
Voopoo Drag S Kit
סוללה 2500mAh מובנת
200 170
בחר אפשרויות
GeekVape Aegis Max with Zeus Subohm
GeekVape Aegis Max with Zeus Subohm
סוללה חיצונית 18650/21700
מידע נוסף
מבצע -15% Smok Nord 4 Kit
Smok Nord 4 Kit
סוללה 2000mAh מובנת
199 169
בחר אפשרויות
מבצע -12% Voopoo Drag 3
Voopoo Drag 3
2 סוללות חיצונית 18650
360 320
בחר אפשרויות
מבצע -13% Geekvape Wenax K1
Geekvape Wenax K1
סוללה 600mAh מובנת
149 129
בחר אפשרויות
מבצע -6% Smok Novo 4
Smok Novo 4
סוללה 800mAh מובנת
180 169
בחר אפשרויות
מבצע -8% Aspire Favostix
חדש!
Aspire Favostix
סוללה 1000mAh מובנת
140 129
בחר אפשרויות
FREEMAX MAXUS 200W
FreeMax Maxus 200W
2 סוללות חיצוניות
340
בחר אפשרויות
מבצע -8% ASPIRE VILTER KIT
Aspire Vilter kit
סוללה 450mAh מובנת
130 119
בחר אפשרויות
מבצע -4% VOOPOO DRAG S PRO
Voopoo Drag S Pro Kit
סוללה 3000mAh מובנת
280 269
בחר אפשרויות
מבצע -6% VOOPOO DRAG X PRO
Voopoo Drag X Pro Kit
סוללה חיצונית 18650 / 21700
280 269
בחר אפשרויות
מבצע -9% VAPORESSO TARGET 80
חדש!
Vaporesso Target 80
סוללה 3000mAh מובנת
320
הוספה לסל
מבצע -7% GEEKVAPE AEGIS MINI 2 - M100
חדש!
GeekVape M100 (Aegis Mini 2)
סוללה 2500mAh מובנת
320 299
בחר אפשרויות
מבצע -13% ASPIRE ZELOS NANO
חדש!
FreeMax Marvos T Kit
סוללה 3000mAh מובנת
159 139
בחר אפשרויות
SMOK NORD 50W
Smok Nord 50W Kit
סוללה 1800mAh מובנת
מידע נוסף

ייעוץ בחינם בנושא סיגריות אלקטרוניות

שאלות ותשובות

ישנם שיקולים רבים ומגוונים לבחירה בעישון סיגריה אלקטרונית. ברוב המקרים זה הוויתור על החומרים שנחשבים וידועים כמזיקים לבריאות אך בלי הוויתור על הפעולה של העישון, זו שבעצם מכורים אליה. אחרי שכבר מבינים ומשלימים עם הרעיון וההחלטה חשוב לבצע סקר שוק יסודי ומעמיק על מנת למצוא סיגריה אלקטרונית במחיר טוב, כדאי ואטרקטיבי, שכן מדובר בחלקים מתכלים שצריך מדי פעם לתחזק אותם, להחליף אותם או לקנות מלאי חדש שיהיה תמיד בהישג יד. אין תשובה חד משמעית לשאלה מה הכי עדיף עבורך, לכן יש חשיבות לבדיקה בחנות, מוזמנים להגיע ולקבל ייעוץ והתאמה לאלקטרונית המומלצת ביותר עבורך.

הפעולה המתרחשת בתוך סיגריות אלקטרוניות בעצם היא אידוי באמצעות חימום של. כך נוצר העשן וממלא את חלל הפה. מנגנון ההפעלה כולל סוללה חשמלית נטענת והוא אלקטרוני לגמרי. בניגוד לסיגריות הרגילות, אלה האלקטרוניות מבוססות על ניקוטין נוזלי ויכולות לאפשר טעמים וריחות על פי בחירתו של מי שמשתמש בהן. אין צורך בבעירה בתוך גוף הסיגריה ולא צריך לעשות שימוש בעלי טבק. אפשר לומר שהסיגריה האלקטרונית לא מכילה את החומרים שנחשבים לרעילים, מסוכנים ומסרטנים ולכן היא בטוחה והרבה יותר מומלצת לשימוש. תערובת החומרים שבחר המעשן עוברת תהליך של חימום בתוך הסיגריה וכך משתחררים האדים החוצה. מכאן שהתחושה עבור המעשן זהה כאילו הוא מעשן סיגריה רגילה.

הסיגריה האלקטרונית מבוססת על אידוי באמצעות חימום חשמלי פנימי שמתרחש בתוך גוף הסיגריה. בדומה לסיגריות הרגילות – הסיגריות החשמליות זהות בצורה ובאורך שלהם והן בעצם נראות בדיוק אותו הדבר. ההבדל הוא במפרט הפנימי – במקום תערובת של טבק וחומרים שנשרפים – מכילה הסיגריה האלקטרונית גוף חימום זעיר אך יעיל שמחמם את הנוזל שאותו מכניס פנימה המעשן. התוצאה – הנאה מושלמת מתחושת העשן שבפה אך בלי אותם חומרים מזיקים ורעילים שעם הזמן יגרמו לנזק בריאותי. הסיגריות האלקטרוניות כיום מתוחכמות ומתקדמות וגופי החימום שלהן מצוינים למרות גודלם הזעיר. הסיגריה כולה ניתנת להטענה וכך היא יכולה להיות בשימוש מיד בכל מצב ובכל מקום.

חשוב מאד להכיר את החלקים של הסיגריה האלקטרונית ולהבין לעומק את אופן השימוש והעישון בה. רק כך אפשר יהיה להעריך נכונה האם מחיר מוצע מסוים אכן אטרקטיבי או לא. ברוב המקרים המחמם וגוף הסיגריה עצמו מחזיקים מעמד במשך הרבה מאד זמן ונוזל האידוי הוא מה שצריך להחליף באופן יותר תדיר. סיגריה אלקטרונית מחיר שנחשב טוב הוא כזה שכולל לפחות מיכל נוזל אחד או עסקת חבילה של מחיר אחד שכולל כמה מיכלי נוזל. ברוב המקרים מיכלי הנוזל מתאימים לסוגים שונים של מחממים ושל סיגריות אך אנשים מעדיפים להישאר נאמנים לספק אחד שממנו קונים הכל ולכן חשוב לשים לב למחירים על מנת שאפשר יהיה לבצע גם את המכירה הראשונית וגם את הקניות הבאות באותו המקום.

כיום מדובר בהצלה של ממש עבור מי שמכל סיבה שהיא מתקשה להיגמל מהעישון הרגיל. יתרה מכך – אפשר להשיג נוזלי אידוי במגוון עצום של טעמים, מה שהופך את השימוש בסיגריה האלקטרונית לטעים ממש – רווח כפול עבור קהל המעשנים. האלקטרונית אינה נחשבת ליקרה ולכן המחיר שלהם מהווה השקעה של ממש לטווח ארוך וכל שנותר זה לחדש את המלאי של נוזלי האידוי מפעם לפעם. בזכות המגוון הרחב והמעניין יכול המעשן לנסות כמה טעמים שונים עד שימצא את זה שהכי טעים לו ולדבוק בו במהלך השימוש בסיגריה.

ישנם סוגים שונים של סיגריה אלקטרונית, החלוקה הברורה נעשית באמצעות סוג השאיפה, DL וMTL.

MTL (Mouth to Lung) – מדמה תחושת עישון סיגריה, לקיחת שאיפה לחלל הפה ולאחר מכן הכנסה לריאות, הן מבחינת השאיפה והן מבחינת התחושה ולרוב מתבטא גם בריכז הניקוטין של הנוזלים וביחס הVG/PG כדי לייצר את הסמיכות הנדרשת לצורך חווית האידוי.

DL (Direct Lung) – כמו בנרגילה השאיפה נכנסת ישר לחלל הריאות ותחושת ה”קיק” בגרון הרבה פחות מורגשת גם עקב כך שעוצמות הניקוטין לרוב קטנות משמעותית מאשר בסוג MTL.

ככה שבסופו של דבר ההחלטה שלכם צריכה להיעשות מתוך הצורך. אם אינכם מעשנים סיגריות כלל ורק נרגילה מדי פעם כמובן שנמליץ לכם על סוג שאיפה DL – גם מבחינת ריכוז הניקוטין וגם מבחינת חווית האידוי.

סיגריה אלקטרונית

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!