מבצעים משתלמים ללקוחות נאו אייר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אידוי קנאביס רפואי

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על אידוי קנאביס רפואי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

אידוי קנאביס רפואי

מחקרים רבים מראים כי הקנאביס הוא בעל סגולות בריאות רבות ובעיקר ככזה המסייע לסובלים מכאבים קשים, הנלווים ללא מעט מחלות ומצבים בריאותיים לא קלים. קנאביס רפואי נחשב בישראל כחוקי וחולים רבים, לרבות חולי סרטן, משתמשים בו על בסיס יום יומי. אידוי קנאביס רפואי נעשה באמצעות מכשיר אידוי מיוחד, המאפשר את שאיבת החומר באופן מקסימאלי וניצול הסגולות הרבות שהוא מציע. מכשיר האידוי מיוצר כיום על ידי מספר חברות והוא מתבסס על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת.

מכשיר לאידוי פרחי קנאביס רפואי - איך זה עובד?

מכשיר אידוי קנאביס, המכונה גם "מאדה", מגיע בתצורת עט. הוא קומפקטי ונייד ואפשר לקחת אותו לכל מקום שרוצים ומבלי שימשוך תשומת לב. ישנם סוגים שונים של מכשירי אידוי, הנבדלים אלה מאלה בשיטת האידוי שהם מציעים. הסוג הראשון הוא זה הפועל על הולכה חשמלית. יש לו תא חימום, וכשהקנאביס בא במגע עם סליל החימום שבו הוא מתאדה. מכשיר מסוג כזה יהיה בדרך כלל זול יחסית, קטן ויבצע את פעולת האידוי בתוך פרק זמן קצר. הסוג השני הוא מכשיר אידוי הפועל על הולכת חום. זמן האידוי ארוך יותר, אך מיצוי החומר הוא מקסימאלי וגם לא נוצרת חריכה של פרחי הקנאביס. החיסרון הוא המחיר הגבוה יחסית, בהשוואה לסוג השני.

נייד, קומפקטי ונוח לשימוש

מכשיר האידוי הנייד הוא אולי הפופולארי ביותר מבין מכשירי האידוי המוצעים כיום. הוא מגיע בעיצובים ובגדלים שונים והוא יכול לפעול ברציפות לפרק זמן של בין 30 דקות לשלוש שעות. ההבדלים בין הסוגים באים לידי ביטוי בגודל של המכשיר, באפשרות לשלוט ולעקוב אחריו (ניתן אף לעשות זאת באמצעות הסמארטפון) וגם האפשרות לשלוט בטמפרטורה שלו. טווח המחירים של מכשירי האידוי הניידים נע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.

מעוניינים לרכוש מכשיר אידוי ומתלבטים באיזה דגם לבחור וגם למי לפנות? מחפשים כתובת אמינה שמציעה דגמים שונים ובמחירים נוחים? נאו-אייר, המתמחה במכירת סיגריות אלקטרוניות וגם מכשירי אידוי לקנאביס רפואי, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים הן על המכשירים השונים והן על העלויות שלהם, צרו קשר בטלפון 077-885-0290

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!