מבצעים משתלמים ללקוחות נאו אייר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית

מי שאינו מכיר כיצד בנויה הסיגריה החשמלית, אז היא בנויה מכמה חלקים. סוללה, אוטומייזר וקרטומייזר, ראש אוטומייזר ופילטר מחסנית. הסוללה תגיע במצב נעול ועל מנת לשחרר את הנעילה יש ללחוץ כמה לחיצות מהירות, בכדי שהנורות יהבהבו.. לאחר שהשתחררה הנעילה, יש להבריג את בסיס האוטומייזר לחלקה העליון של הסוללה ואז לחבר את מחסנית פילטר שמלאה כבר בנוזל לסיגריה. לאחר שחיברתם את החלקים יחד יש ללחוץ על כפתור ההפעלה ולשאוף דרך הפילטר עד לסיומה של פעולת השאיפה. תוכלו לעשן בהנאה מלאה עם כל היתרונות של סיגריה חשמלית, אשר תגמול אתכם מעישון ניקוטין וחומרים רעילים אחרים.

יש לציין, כי מילוי לסיגריה אלקטרונית, מגיע במגוון רב של טעמים, אשר חלק מהם יתאימו לכם. יש לנסות כמה מהם, כאשר עדיין לא התנסיתם בחוויה של עישון סיגריה אלקטרונית. עם הזמן, תתחילו להבין את נוזל המילוי שתרגישו שהוא יהיה הכי נכון ומתאים לכם. יש מעשנים כבדים שחייבים כמות של ניקוטין קטנה, בתוך נוזל הסיגריה. ישנם נוזלים שמכילים ניקוטין על פי כמות שתתאים למעשנים כבדים, בינוניים וקלים.

השיטה שבה נוזל הסיגריה האלקטרונית  פועל

נוזל המילוי מחומם על הסוללה בסיגריה החשמלית שלכם. האוטומייזר בעצם, הוא זה שאחראי על חימום הנוזל, כך שיתאדה והמעשן ישאף את האדים. ניתן למצוא טעמים רבים של נוזלים ובמיוחד המעשנים מעדיפים למצוא נוזל מילוי לסיגריה האלקטרונית, שר יהיה דומה לסוג הסיגריות שהם עישנו לפני שהתחילו בגמילה עם סיגריה חשמלית. ניתן למצוא נוזל מילוי בטעם מרלבורו אדום, מרלבורו לייט, פרלמנט ועוד. גם טעמים שונים ניתן למצוא בנוזל מילוי סיגריות אלקטרוניות, כגון: אבטיח, דובדבן, תות, אננס, תפוח עץ, ענבים ועוד.

הריח הנעים של כל נוזלי הסיגריות האלקטרוניות וכן, לא מדובר בעשן, כי אם באדים, יכולים לתת לכם את הפריבילגיה לעשן בכל מקום, גם במקומות ציבוריים, היות ואין מדובר בעשן של ממש, כך שתוכלו ליהנות מכל העולמות גם יחד.

 ניו אייר- הנוזל האיכותי ביותר לסיגריה אלקטרונית

על מנת להזמין נוזל סיגריה אלקטרונית שיהיה איכותי ויצאים לצרכיכם, כדאי כי תזמינו מחברת ניו אייר, שהינה היבואנית המורשה של סיגריות אלקטרוניות איכותיות ומוצריה הנלווים. החברה מייבאת מאנגליה והמוצרים שלה הן באישור ארגון הבריאות העולמי, כך שתוכלו להיות שקטים, כי מוצרי החברה מאושרים ובטוחים לשימוש. את הסיגריה החשמלית ומוצריה, ניתן לרכוש מהאתר המקוון של החברה והמשלוח, יגיע עד לפתח ביתכם .

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!