מבצעים משתלמים ללקוחות נאו אייר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיגריה חשמלית - כך תשמרו על בריאותכם

תוכן עניינים

מעוניין במידע נוסף על סיגריה חשמלית – כך תשמרו על בריאותכם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם :)

סיגריה חשמלית – כך תשמרו על בריאותכם

השימוש בטבק, הינו הגורם העיקרי, למעל  5,000,000 מקרי מוות בשנה ברחבי העולם. גורם זה, ניתן יהיה למנוע, כאשר מוצר חדש, אשר יצא לשימוש ומיועד לאנשים המעוניינים להיגמל מעישון והכוונה היא אל סיגריה חשמלית. בניגוד למוצרים אשר מכילים טבק, אין איסור על שימוש בסיגריות חשמליות במקומות ציבוריים. מחקר, אשר נעשה  בקרב 40 משתתפים, אשר מכורים לעישון, הראה, כי שימוש בסיגריה החשמלית, מקל על הצורך לעשן וזאת, לאחר הימנעות מעישון בשעות הלילה.

גם מחקר נוסף, שנעשה בקרב 50 משתתפים, אשר היו מעוניינים להפחית את הסכנות הבריאותיות שקשורות לעישון,  אך לא הפסיקו לעשן לחלוטין, אך על פי המחקר, הוסק כי חלה ירידה משמעותית בצריכת הסיגריות, מבלי שהמשתתפים חוו תסמיני גמילה.

מהי סיגריה חשמלית?

סיגריה חשמלית, היא בעצם מכשיר, אשר מופעל על סוללות שמלאות בניקוטין נוזלי שנמצא בתמיסת מים ופרופילן גליקול. הצורה היא של סיגריה רגילה, אך יש בה צינור גלילי לבן ומסונן. סיגריה זו, מופעלת מגוף חימום שפועל על סוללה , אשר מטרתו היא לאדות את נוזל הניקוטין ותוספים אחרים שמעניקים טעם לסיגריה. פרופילן גליקול, הופך את האדים לגלויים.

יש עשן בלי אש..

השימוש בסיגריה החשמלית, הנעשה באמצעות שאיפה בקצה הצינורית של הסיגריה האלקטרונית, הסוללה מחממת את הניקוטין ובהמשך נוצרים אדים, אשר נשאפים לריאות, מה שמקנה תחושה של עישון גיל הכולל את העשן שבעצם הוא האידוי של נוזל הסיגריה. סקר נוסף שהתבצע על 3587 מועמדים, הראה, כי חלה השפעה חיובית על מעשנים שניסו את הסיגריה האלקטרונית והם הפסיקו לעשן סיגריות רגילות.

על פי חקר התנהגות, ההתמכרות לסיגריות, היא בעלת קשר הדוק עם ההתנהגות המלווה בטקס העישון. זה היה הרעיון של הסיגריה האלקטרונית אשר הוכח כתחליף יעיל לסיגריות הרגילות. ניתן לשחזר את חוויית העישון, ללא חומרים מזיקים שיש בסיגריות הרגילות. התחושה של "ללכת עם ולהרגיש בלי" היא התחושה שחוו מעשנים שעברו לעשן את הסיגריה האלקטרונית.

הסיגריות החשמליות של חברת ניו אייר- איכות בלתי מתפשרת

חברת ניו אייר, הינה חברה, המייבאת מאנגליה לישראל, סיגריות חשמליות. הרכישה מתבצעת באמצעות חנות מקוונת  הסיגריות הן מבין האיכותיות ביותר בשוק וכן, נוזלי המילוי המגוונים שניתן לבחור באמצעות הטעם האישי של כל אחד. ישנו הסבר על כל מוצר שהלקוחות מעוניינים לרכוש והמוצרים מגיעים עד לפתח ביתם של הלקוחות. השירות היעיל והמוצרים האיכותיים, הם אלה שמבדילים בין ניו אייר לחברות אחרות, המשווקות סיגריות חשמליות .

האם גילך מעל 18?

מכירת מוצרי טבק ועישון מגיל 18 בלבד!